Pokrywa eksykatora, DURAN®, z przyłączem gwintowanym
Treść:
1
Numer produktu:
9042463
Informacje dot. produktu "Pokrywa eksykatora, DURAN®, z przyłączem gwintowanym"
Szkło przezroczyste. Przyłącze gwintowane, typ MOBILEX GL32. DIN ISO 13130.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| DN: | 250 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Nadaje się do stosowania w próżni: | Tak |
| Numer artykułu producenta: | 244406602 |
| UNSPSC: | 41123004 |
| Wysokość: | 109 mm |
| Ø wewn. kołnierza: | 274 mm |
| Ø zewn. kołnierza: | 320 mm |