Pojemniki z zakręcaną pokrywą, PP
Treść:
1
Numer produktu:
6079437
Informacje dot. produktu "Pojemniki z zakręcaną pokrywą, PP"
Przezroczyste, bez szczelin.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kolor zamknięcia: | Przezroczysty |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 6202-1000 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41104100 |
| Wysokość: | 126 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 125 mm |