Pojemniki Nalgene™, PC, z zakrętką
Treść:
1
Numer produktu:
9033181
Informacje dot. produktu "Pojemniki Nalgene™, PC, z zakrętką"
Cylindryczne, wyjątkowo trwałe, z możliwością ustawienia w stos. Nietoksyczne. Odpowiednie do chłodni i lodówek. Możliwość sterylizacji w autoklawie (do 121°C). Przed sterylizacją należy usunąć zakrętkę.
- Doskonale sprawdzają się w chłodniach i lodówkach, wysoce przezroczyste
- Z szeroką szyjką i prostymi ściankami, zapewniają łatwy dostęp i opróżnianie
- Pojemniki o poj. 15, 30 i 60 ml posiadają polipropylenowe zakrętki w naturalnym kolorze tworzywa
- Pojemniki o poj. od 125 ml do 1 l posiadają białe polipropylenowe zakrętki z wciętą powierzchnią ułatwiającą ustawienie jeden na drugim
- Pojemniki o poj. od 125 do 250 ml pasują do blenderów Osterizer™ i innych z gwintem dostosowanych do słoików Mason Jar, odpowiednie do stosowania z zakrywkami do transferu płynów 7.048 079
- Nie są wodoszczelne, nieodpowiednie do transportu płynów
- Możliwość sterylizacji w autoklawie
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kolor zamknięcia: | Naturalny |
| Materiał: | PC |
| Numer artykułu producenta: | 2116-0015 |
| Pojemność nominalna: | 15 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41104100 |
| Wysokość: | 46 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 31 mm |
| Ø gwintu: | 38 mm |