Pojemniki, HDPE
Treść:
1
Numer produktu:
6223901
Informacje dot. produktu "Pojemniki, HDPE"
Cylindryczne pojemniki z wkładką i zakrywką. Dzięki szerokiej szyjce odpowiednie do przechowywania substancji stałych, kremowych lub półstałych, krystalicznych oraz higroskopijnych. Odpowiednie do zastosowań spożywczych zgodnie z regulacją EC 10/2011.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Kolor zamknięcia: | Czarny |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 0156800 |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41104100 |
| Wysokość: | 235 mm |
| Ø: | 111 mm |
| Ø wew. otworu: | 87 mm |