Pojemnik transportowy VOYAGEUR
Treść:
1
Numer produktu:
9524422
Informacje dot. produktu "Pojemnik transportowy VOYAGEUR"
Pojemniki z serii VOYAGEUR przeznaczone są w szczególności do transportu próbek biologicznych. Ciekły azot jest wchłaniany przez porowatą substancję, dzięki czemu przechowywanie próbek odbywa się w fazie gazowej i nawet w razie ewentualnego wypadku ciekły azot nie może się wydostać ani rozprysnąć.
| Ciężar: | 2.4 kg |
|---|---|
| Liczba fiolek 2 ml: | 8 |
| Liczba kanistrów: | 2 |
| Materiał zbiornika: | Aluminium |
| Numer artykułu producenta: | 2548-V2 |
| Pojemność nominalna: | 1.75 l |
| Przechowywanie próbek: | Tak |
| Stat. szybkość parowania: | 0.10 l/24h |
| Statyczny czas przebywania: | 13 d |
| Typ: | V 2 |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 174 x 395 mm |
| Wysokość: | 395 mm |
| Wysokość kanistra: | 120 mm |
| Ø: | 174 mm |
| Ø Kanistra: | 26 mm |
| Ø szyi: | 30 mm |