Pojemnik na preparaty z płaską szklaną pokrywą, DURAN®
Treść:
1
Numer produktu:
9020440
Informacje dot. produktu "Pojemnik na preparaty z płaską szklaną pokrywą, DURAN®"
Precyzyjne szlifowanie powierzchni i dolnej części naczynia umożliwia jego szczelne zamknięcie.
| Głębokość: | 120 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 213632805 |
| Szerokość: | 60 mm |
| UNSPSC: | 41-12-26-01 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 60 x 120 x 180 mm |
| Wysokość: | 180 mm |