Pojemnik na odpady SHARPSAFE®, otwór na igły
Treść:
100
Numer produktu:
4688136
Informacje dot. produktu "Pojemnik na odpady SHARPSAFE®, otwór na igły"
SHARPSAFE® 5 GENERACJI ze znaczną redukcją śladu węglowego.
Pojemnik Sharpsafe, który nadaje się do każdego zastosowanie.
Pojemnik Sharpsafe, który nadaje się do każdego zastosowanie.
- Zrównoważone rozwiązanie zapobiegające ryzyku zranień ostrymi odpadami
- Dostępne certyfikaty: ISO 23907-1:2019(en) / KyteMark / ADR UN 3291
- Wykonany z materiału pochodzącego z recyklingu
- Prosty montaż za pomocą 4 kliknięć
- Półprzezroczysta pokrywa zapewniająca przestrzeganie limitu napełnienia
- Bezpieczna obsługa jedną ręką możliwa dzięki różnym akcesoriom montażowym
- Szeroki otwór do usuwania dużych przedmiotów
- Odłączenie do wszystkich rodzajów igieł, penów insulinowych i ostrzy skalpeli
- Otwór z wbudowaną klapką bezpieczeństwa dla dodatkowej ochrony
- W razie potrzeby zamknięcie można zablokować w pozycji otwartej
- 2 pozycje zamknięcia: tymczasowa i ostateczna, otwierane przez naciśnięcie klapki
- Maksymalny poziom napełnienia wyraźnie widoczny dzięki czarnej linii na pokrywie
- Bezpieczna odległość między otworem zbiornika a wyraźną linią maksymalnego napełnienia
- Napis na etykiecie wtopionej w pojemnik, etykieta nie odkleja się przez wilgoć lub autoklawowanie
- Informacje na etykiecie w różnych językach (patrz tabela)
- Pusty i otwarty pojemnik można autoklawować w temperaturze do 134 °C przez 18 minut.
- Pojemnik kieszonkowy
- Z otworem na igły i peny insulinowe
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 79 mm |
| Język nadruku: | FR/NL |
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Numer artykułu producenta: | SHA-51731610 |
| Objętość napełniania: | 0.17 l |
| Otwór wgłębny: | 25 mm |
| Pojemność nominalna: | 0.2 l |
| Szerokość: | 39 mm |
| Szerokość otworu: | 20 mm |
| UNSPSC: | 47121709 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 39 x 79 x 146 mm |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 20 x 25 mm |
| Wysokość: | 146 mm |