Pojemnik na ciekły azot, aluminiowy
Treść:
1
Numer produktu:
6238955
Informacje dot. produktu "Pojemnik na ciekły azot, aluminiowy"
Do przechowywania i transportu ciekłego azotu.
- Folia superizolacyjna w przestrzeni próżniowej
- Niskie tempo parowania
- Zawór próżniowy
- Wąska szyja KF NW 50
- Zamknięcie na korek
| Ciężar: | 16 kg |
|---|---|
| Ciśnienie robocze bar: | 0.5 bar |
| Materiał zbiornika: | Aluminium |
| Numer artykułu producenta: | 2519 |
| Pojemność nominalna: | 34 l |
| Stat. szybkość parowania: | 0.24 l/24h |
| Statyczny czas przebywania: | 140 d |
| Typ: | ALU 35 |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 468 x 655 mm |
| Wysokość: | 655 mm |
| Ø: | 468 mm |