Pojemnik do przechowywania Tubby®, PP, z pokrywą i przegrodą
Treść:
1
Numer produktu:
6243160
Informacje dot. produktu "Pojemnik do przechowywania Tubby®, PP, z pokrywą i przegrodą"
Zdejmowane przegrody mogą tworzyć tak duże lub tak małe przedziały, jak to konieczne. Do przechowywania probówek, końcówek do pipet, pipet, rękawiczek i innych małych przedmiotów w porządku. Pokrywa zatrzaskuje się w celu zabezpieczenia zawartości i bezpiecznego transportu.
| Głębokość: | 200 mm |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | HS23453 |
| Szerokość: | 330 mm |
| UNSPSC: | 24112902 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 330 x 200 x 115 mm |
| Wysokość: | 115 mm |
| Z pokrywą: | Tak |