Podstawy do statywów, prostokątne
Treść:
1
Numer produktu:
9224044
Informacje dot. produktu "Podstawy do statywów, prostokątne"
Stal lakierowana na zielono. Otwór gwintowany M10 przy krótszym boku. Jedna stopka regulowana. Zgodne z normą DIN 12892. Podstawy te dostarczane są bez prętów podtrzymujacych, które należy dobrać zgodnie z wymogami Państwa aplikacji.
| Ciężar: | 4000 g |
|---|---|
| Grubość: | 8 mm |
| Głębokość: | 315 mm |
| Materiał: | Stal |
| Numer artykułu producenta: | 5037 |
| Rodzaj powłoki: | lakierowany |
| Szerokość: | 200 mm |
| UNSPSC: | 30-19-15-02 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 200 x 315 mm |