Podstawy do statywów, prostokątne, stalowe
Treść:
1
Numer produktu:
6074044
Informacje dot. produktu "Podstawy do statywów, prostokątne, stalowe"
Stal. Jeden otwór z gwintem M10 na pręt pionowy, umieszczony na środku krótszego boku. Podstawy te dostarczane są bez prętów podtrzymujacych, które należy dobrać zgodnie z wymogami Państwa aplikacji.
| Ciężar: | 4100 g |
|---|---|
| Grubość: | 8 mm |
| Głębokość: | 315 mm |
| Materiał: | Stal |
| Numer artykułu producenta: | VL 04293 |
| Rodzaj powłoki: | malowany proszkowo |
| Szerokość: | 200 mm |
| UNSPSC: | 30-19-15-02 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 200 x 315 mm |