Podnośniki laboratoryjne, stal nierdzewna 18/10
Treść:
1
Numer produktu:
9118928
Informacje dot. produktu "Podnośniki laboratoryjne, stal nierdzewna 18/10"
Maks. obciążenie podnośników zróżnicowano na obciążenie dynamiczne (udźwig dyn. kg) i obciążenie statyczne (udźwig stat. kg).
- Wszystkie podnośniki wyprodukowane zgodnie z normą DIN 12897
- Konstrukcja nożycowa
- Konstrukcja nożycowa ze stali nierdzewnej 18/10
- Ergonomiczne okrągłe pokrętło
- Modele Typ A posiadają pokrętło, które można obsługiwać bez wysiłku jedną ręką
- Modele Typ B są podnoszone i opuszczane kluczem i zapadką
| Głębokość: | 300 mm |
|---|---|
| Maks. Obciążenie dynamiczne: | 12 kg |
| Maks. obciążenie statyczne: | 60 kg |
| Maks. regulacja wysokości: | 470 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Min. regulacja wysokości: | 130 mm |
| Numer artykułu producenta: | 11180 |
| Regulowana wysokość: | 130 ... 470 mm |
| Szerokość: | 300 mm |
| UNSPSC: | 41122800 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 300 x 300 mm |