Podnośniki laboratoryjne, metal lekki
Treść:
1
Numer produktu:
6051882
Informacje dot. produktu "Podnośniki laboratoryjne, metal lekki"
Duże koło ręczne zapewnia lekkie podnoszenie ładunków.
- Wysoka stabilność
- Lakierowane proszkowo
| Głębokość: | 200 mm |
|---|---|
| Maks. Obciążenie dynamiczne: | 7 kg |
| Maks. regulacja wysokości: | 260 mm |
| Min. regulacja wysokości: | 70 mm |
| Numer artykułu producenta: | VL 02291/3 |
| Regulowana wysokość: | 70 ... 260 mm |
| Rodzaj powłoki: | malowany proszkowo |
| Szerokość: | 230 mm |
| UNSPSC: | 30-19-15-02 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 230 x 200 mm |