Podnośniki laboratoryjne, LABLIFT m
Treść:
1
Numer produktu:
9720419
Informacje dot. produktu "Podnośniki laboratoryjne, LABLIFT m"
Podnośniki laboratoryjne IKA® są odpowiednie do podnoszenia i wspierania małych urządzeń laboratoryjnych lub naczyń. maks. Dodatkowe sprężyny zapewniają podnoszenie dużych obciążeń z łatwością, szczególnie z najniższego położenia.
- Pokrętło zapewnia płynne i wygodne podnoszenie
- Samosmarujące się łożyska znacznie zmniejszają tarcie
| Głębokość: | 310 mm |
|---|---|
| Maks. Obciążenie dynamiczne: | 7 kg |
| Maks. obciążenie statyczne: | 25 kg |
| Maks. regulacja wysokości: | 300 mm |
| Min. regulacja wysokości: | 70 mm |
| Numer artykułu producenta: | 0004022400 |
| Regulowana wysokość: | 70 ... 300 mm |
| Szerokość: | 200 mm |
| UNSPSC: | 41122800 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 200 x 310 mm |