Podajniki
Treść:
1
Numer produktu:
6494914
Informacje dot. produktu "Podajniki"
- Materiał stal nierdzewna (1.4301 / AISI 304)
- Powierzchnia funkcjonalna w KEK-Finish
- Do dozowania przedmiotów jednorazowego użytku (kapturów, rękawic, itp.)
- 1 - 4 pudełka
- Pokrywa na zawiasach z uchwytem do napełniania
- Kontrola poziomu napełnienia w szczelinach z przodu
- Otwór do wyjmowania zużytych elementów
- Wyjmowana taca ociekowa umieszczona pod otworem rewizyjnym
- 2 otwory montażowe z tyłu do montażu na ścianie
| Głębokość: | 200 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 1 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 5372989000 |
| Szerokość: | 150 mm |
| Typ: | SPB-1-CLN |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 150 x 200 x 600 mm |
| Wysokość: | 600 mm |