Podajniki wibracyjne, DR 100 | Typ: Napęd DR 100
Treść:
1
Numer produktu:
9739304
Informacje dot. produktu "Podajniki wibracyjne, DR 100 | Typ: Napęd DR 100"
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 275 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Numer artykułu producenta: | 70.938.0001 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 172 mm |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41105001 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 172 x 275 x 119 mm |
| Wysokość: | 119 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50 Hz |