Podajniki rękawic
Treść:
1
Numer produktu:
6227464
Informacje dot. produktu "Podajniki rękawic"
Do przechowywania rękawic gotowych do użycia. Wyposażone w uchwyty umożliwiające montaż na ścianie.
| Głębokość: | 100 mm |
|---|---|
| Liczba pudełek: | 3 |
| Materiał: | Drut ze stali nierdzewnej |
| Numer artykułu producenta: | 3957-01-13 |
| Szerokość: | 245 mm |
| UNSPSC: | 41-12-28-05 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 245 x 100 x 480 mm |
| Wysokość: | 480 mm |