Podajniki rękawic, Flexihold
Treść:
1
Numer produktu:
9194008
Informacje dot. produktu "Podajniki rękawic, Flexihold"
Regulacja punktów uchwytu umożliwia elastyczność w przechowywaniu maks. czterech różnych opakowań rękawic i innych artykułów laboratoryjnych (w zależności od rozmiaru)
- Odpowiednie do przechowywania opakowań z rękawicami o różnych wielkościach, czepków, nauszników ochronnych, masek ochronnych, ochraniaczy na buty itp.
- Uniwersalne, łatwe do czyszczenia
- Możliwość montażu na ścianie lub drzwiach
| Głębokość: | 68 mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Liczba pudełek: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | HS120107 |
| Szerokość: | 132 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 132 x 68 x 558 mm |
| Wypełnienie: | Od przodu |
| Wysokość: | 558 mm |