Podajniki do rolek, metal
Treść:
1
Numer produktu:
9413047
Informacje dot. produktu "Podajniki do rolek, metal"
- Urządzenie wolnostojące lub montowane na ścianie do dużych rolek
| Dla szerokości rolki: | 490 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 300 mm |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | Metal |
| Numer artykułu producenta: | 6146 |
| Szerokość: | 515 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 515 x 300 x 328 mm |
| Wysokość: | 328 mm |