Podajnik LLG, szkło akrylowe
Treść:
1
Numer produktu:
6286593
Informacje dot. produktu "Podajnik LLG, szkło akrylowe"
Z pokrywą na zawiasach. Do przechowywania sprzętu laboratoryjnego (np. okulary i rękawice ochronne, inne drobne przedmioty) w warunkach czystych.
Możliwość montażu naściennego (dołączone elementy montażowe)
Możliwość montażu naściennego (dołączone elementy montażowe)
| Głębokość: | 216 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Liczba komór: | 1 |
| Materiał: | Akryl |
| Numer artykułu producenta: | 6286593 |
| Szerokość: | 216 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 216 x 216 x 200 mm |
| Wysokość: | 200 mm |