Pocket carat balance, TGD, pack of 5
Treść:
5
Numer produktu:
6319330
Informacje dot. produktu "Pocket carat balance, TGD, pack of 5"
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AAA, AlMn |
|---|---|
| Ciężar: | 1.2 kg |
| Czytelność: | 0,001 g |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 150 mm |
| Głębokość szalki: | 65 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. obciążenie: | 50 g |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Materiał płyty ważącej: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TGD 50-3CS05 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Powtarzalność: | 0,003 g |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| System elektrochemiczny: | AlMn |
| Szalka (szer. x gł.): | Ø 65 mm |
| Szerokość: | 96 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 96 x 150 x 64 mm |
| Wysokość: | 64 mm |