: Pocket Tester ORPTestr 10 waterproof, large dual display, -999...1000:1mV, accuracy +/-2mV
Treść:
1
Numer produktu:
6803164
Informacje dot. produktu ": Pocket Tester ORPTestr 10 waterproof, large dual display, -999...1000:1mV, accuracy +/-2mV"
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, LR44 |
|---|---|
| Ciężar: | 90 g |
| Dokładność zakresu mV: | ±2 |
| Głębokość: | 38 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | ORPTEST10 |
| Oznaczenie IEC: | LR44 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 38 mm |
| Typ: | ORPTestr﹤sup﹥®﹤/sup﹥ 10 |
| UNSPSC: | 41-11-56-11 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 38 x 38 x 165 mm |
| Wysokość: | 165 mm |
| Zakres mV: | -999 ... 1000 |