Pływające statywy na probówki wirówkowe, PP
Treść:
2
Numer produktu:
4665501
Informacje dot. produktu "Pływające statywy na probówki wirówkowe, PP"
Otwarte, pływające statywy zapewniają probówkom maksymalny kontakt z wodą i lepszą cyrkulację kąpieli wodnej wokół probówek, pozwalając na doskonałą kontrolę temperatury próbek. Probówki są stabilnie umieszczone w statywie i można je łatwo wyjąć.
- Uchwyty na końcach umożliwiają łatwy transport
- Możliwość układania w stosy
- Możliwość sterylizacji w autoklawie w temp.121 °C
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Dla naczyń: | 5 ml |
| Głębokość: | 270 mm |
| Kolor: | Biały |
| Liczba miejsc: | 24 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | F18845-0050 |
| Szerokość: | 79 mm |
| UNSPSC: | 41122804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 79 x 270 x 54 mm |
| Wysokość: | 54 mm |