Płyty grzejne do zabudowy serii EB-C, CERAN®
Treść:
1
Numer produktu:
6323103
Informacje dot. produktu "Płyty grzejne do zabudowy serii EB-C, CERAN®"
Seria EB-C jest przeznaczona do montażu na stole i jest dostarczana z zawieszeniem montażowym. Oddzielna obudowa sterownika może być zamontowana bezpośrednio do ramy stołu. Połączenia elektryczne pomiędzy obudową sterownika a płytą grzejną są zabezpieczone elastycznym metalowym wężem. Długość przewodu pomiędzy obudową sterownika a płytą grzejną 0,65 m.
- Obszar ogrzewany zaznaczony na powierzchni grzewczej CERAN®
- Brak strat ciepła do blatu stołu i krawędzi powierzchni grzejnej
| Ciężar: | 5.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Działanie: | Pokrętło |
| Głębokość: | 290 mm |
| Głębokość powierzchni grzewczej: | 260 mm |
| Liczba płyt grzewczych: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 500 °C |
| Materiał płyty grzewczej: | Ceramika szklana |
| Moc cieplna: | 2000 W |
| Numer artykułu producenta: | 11EB-C |
| Szerokość: | 290 mm |
| Szerokość powierzchni grzewczej: | 260 mm |
| Temperatura min.: | 50 °C |
| Typ: | 11EB-C |
| Typ wyświetlacza: | Bez wyświetlacza |
| UNSPSC: | 41102406 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 290 x 290 x 100 mm |
| Wymiary powierzchni grzewczej (szer. x głęb.): | 260 x 260 mm |
| Wysokość: | 100 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |