Płyty grzejne, behrotest®, z metalową siatką ochronną
Treść:
1
Numer produktu:
6288007
Informacje dot. produktu "Płyty grzejne, behrotest®, z metalową siatką ochronną"
Płyty grzejne z regulowaną mocą grzania. Metalowa siatka zabezpiecza użytkownika przed przypadkowym kontaktem z gorącą powierzchnią, a także chroni naczynie przed upadkiem z powierzchni płyty.
| Liczba płyt grzewczych: | 1 |
|---|---|
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Moc cieplna: | 2000 W |
| Numer artykułu producenta: | B00660646 |
| Typ: | KP 4 |
| Typ wyświetlacza: | Bez wyświetlacza |
| UNSPSC: | 41102406 |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V |
| Ø Powierzchni grzewczej: | 180 mm |