Płyty grzejne, HP-200D-C
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
4687023
Informacje dot. produktu "Płyty grzejne, HP-200D-C"
Model HP-200D-C posiada szklano-ceramiczną powierzchnię o doskonałej odporności chemicznej. Powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu i umożliwia pracę w wysokiej temperaturze oraz szybkie nagrzewanie.
Z powłoką antybakteryjną BioCote®, zawierającą jony srebra.
- Pulsująca, niezależna od zasilania, dioda "Hot" ostrzega o temperaturze powyżej 50 °C
Z powłoką antybakteryjną BioCote®, zawierającą jony srebra.
| Ciężar: | 12 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Działanie: | Przyciski/pokrętła |
| Głębokość: | 360 mm |
| Głębokość powierzchni grzewczej: | 300 mm |
| Liczba płyt grzewczych: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 375 °C |
| Materiał płyty grzewczej: | Ceramika szklana |
| Moc cieplna: | 2250 W |
| Numer artykułu producenta: | 04807-70 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 560 mm |
| Szerokość powierzchni grzewczej: | 500 mm |
| Typ: | HP-200D-XL-C |
| Typ wtyczki: | UE/UK |
| UNSPSC: | 41102406 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 560 x 360 x 130 mm |
| Wymiary powierzchni grzewczej (szer. x głęb.): | 500 x 300 mm |
| Wysokość: | 130 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |