Płyty grzejne, HP-200-S
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
4682339
Informacje dot. produktu "Płyty grzejne, HP-200-S"
Model HP-200-S posiada trwałą aluminiowo-silikonową płytę, zapewniającą doskonałą przewodność termiczną. Płytę pokryto cienką warstwą ceramiczną, co zwiększa odporność chemiczną. Element grzejny o mocy 700 W zapewnia szybkie nagrzewanie i równomierne utrzymanie temperatury na całej powierzchni płyty.
Z powłoką antybakteryjną BioCote®, zawierającą jony srebra.
- Pulsująca, niezależna od zasilania, dioda "Hot" ostrzega o temperaturze powyżej 50 °C
- Dokładna kontrola temperatury z podświetlaną skalą LED
- Kompaktowa konstrukcja
- Wbudowany uchwyt na pręt statywu
- Możliwość pracy z cyfrowym termometrem kontaktowym TC-200D
Z powłoką antybakteryjną BioCote®, zawierającą jony srebra.
| Ciężar: | 2.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 255 mm |
| Głębokość powierzchni grzewczej: | 150 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 32 |
| Liczba płyt grzewczych: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 325 °C |
| Materiał płyty grzewczej: | Aluminium/ceramika |
| Moc cieplna: | 700 W |
| Numer artykułu producenta: | 04807-52 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 180 mm |
| Szerokość powierzchni grzewczej: | 150 mm |
| Typ: | HP-200-C |
| Typ wyświetlacza: | Bez wyświetlacza |
| UNSPSC: | 41102406 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 180 x 255 x 122 mm |
| Wymiary powierzchni grzewczej (szer. x głęb.): | 150 x 150 mm |
| Wysokość: | 122 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |