Płyty grzejne HP-200-IR-L
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
6323836
Informacje dot. produktu "Płyty grzejne HP-200-IR-L"
Dzięki wykorzystaniu radiatora podczerwieni o mocy 900 W możliwe jest doprowadzenie do wrzenia 1 L wody w czasie o 30 % krótszym niż za pomocą konwencjonalnych płyt o mocy 1200 W. Idealne do grzania dużych obj. płynów.
Z zabezpieczeniem antybakteryjnym BioCote® na bazie srebra.
- Chemoodporna płyta ceramiczna
- Pulsująca, niezależna od zasilania, dioda "Hot" ostrzega o temperaturze powyżej 50 °C
Z zabezpieczeniem antybakteryjnym BioCote® na bazie srebra.
| Ciężar: | 4 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Działanie: | Przyciski/pokrętła |
| Głębokość: | 365 mm |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Liczba płyt grzewczych: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 450 °C |
| Materiał płyty grzewczej: | Ceramika szklana |
| Moc cieplna: | 900 W |
| Numer artykułu producenta: | 04807-84 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 300 mm |
| Typ: | HP-200-IR-L |
| Typ wtyczki: | UE/UK |
| Typ wyświetlacza: | Bez wyświetlacza |
| UNSPSC: | 41102406 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 300 x 365 x 105 mm |
| Wysokość: | 105 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Ø Powierzchni grzewczej: | 140 mm |