Płyty grzejne Ceran®
Rommelsbacher
Treść:
1
Numer produktu:
6261651
Informacje dot. produktu "Płyty grzejne Ceran®"
Obudowa ze stali nierdzewnej, szczotkowana i polerowana, w unikalnym Softline Design, płyta Schott Ceran®. Regulacja mocy w 9 krokach (TC = Touch Control) z możliwością oszczędzania energii lub sterowania mocą. Dwuobwodowa technika HiLight, dzięki której można aktywować bardzo dużą strefę grzewczą (średnica 210 mm). Wyłączenie termiczne i automatyczny system gotowania. Posiadaja diodę informującą o wysokiej temp. płyty. Zakres temperatur (puste): od 0 do ok. 460°C. Zasilanie 230 V.
| 1. cooktop Ø: | 210 mm |
|---|---|
| 2. cooktop Ø: | 145 mm |
| Głębokość: | 325 mm |
| Heating capacity 1. cooktop: | 2200 W |
| Heating capacity 2. cooktop: | 1200 W |
| Kolor: | Silver/black |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Material cooking plate: | Glass ceramic |
| Moc znamionowa: | 3400 W |
| No. of cooktops: | 2 |
| Numer artykułu producenta: | CT 3400/E |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 550 mm |
| Typ: | CT 3400/E |
| Type of cooking plate: | Electronic |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 550 x 325 x 65 mm |
| Wysokość: | 65 mm |
| Zasilanie: | 230 V |