Płyty grzejne, C-MAG HP 4
Treść:
1
Numer produktu:
4008095
Informacje dot. produktu "Płyty grzejne, C-MAG HP 4"
Płyty ceramiczno-szklane o doskonałej odporności chemicznej.
Płyty ceramiczno-szklane o doskonałej odporności chemicznej.
- Stałe zabezpieczenie termiczne (550 °C)
- Wskaźnik "Hot Top": Ostrzega przed dotknięciem gorącej płyty!
- Dokładne ustawianie temp. dzięki wyświetlaczowi LED
- Wyświetlanie komunikatów błędów
- Uniesiony panel sterujący chroniony przed zalaniem
- Stałe zabezpieczenie termiczne (550 °C)
- Wskaźnik "Hot Top": Ostrzega przed dotknięciem gorącej płyty!
- Dokładne ustawianie temp. dzięki wyświetlaczowi LED
- Wyświetlanie komunikatów błędów
- Uniesiony panel sterujący chroniony przed zalaniem
| Ciężar: | 3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Działanie: | Pokrętło |
| Głębokość: | 260 mm |
| Głębokość powierzchni grzewczej: | 100 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Liczba płyt grzewczych: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 500 °C |
| Materiał płyty grzewczej: | Ceramika szklana |
| Moc cieplna: | 250 W |
| Numer artykułu producenta: | 0003581602 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 150 mm |
| Szerokość powierzchni grzewczej: | 100 mm |
| Temperatura min.: | 50 °C |
| Typ: | C-MAG HP 4 |
| Typ wtyczki: | UK |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| UNSPSC: | 41102406 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 150 x 260 x 105 mm |
| Wymiary powierzchni grzewczej (szer. x głęb.): | 100 x 100 mm |
| Wysokość: | 105 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |