Płytki porcelanowe, z dołkami, LLG
Treść:
1
Numer produktu:
6232575
Informacje dot. produktu "Płytki porcelanowe, z dołkami, LLG"
Płytka z dołkami do różnych testów punktowych. Szkliwiona
- Prostokątna
- Biała
- Odporność na temperaturę do 900 °C
| Głębokość: | 112 mm |
|---|---|
| Liczba dołków / komór: | 6 |
| Materiał: | Porcelana |
| Numer artykułu producenta: | 6232575 |
| Szerokość: | 81 mm |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wysokość: | 25 mm |
| Ø wnęk / komór: | 25 mm |