Płytki mikrotitracyjne typu Deep Well
Treść:
48
Numer produktu:
9407622
Informacje dot. produktu "Płytki mikrotitracyjne typu Deep Well"
Zaprojektowane do różnych zastosowań, np. High-Throughput Screening (HTS), ogólnych badań wymagających płytki magazynowej, hodowli komórek i tkanek, przechowywania próbek itp. Płytki głębokodołkowe mogą być używane ze wszystkimi wiodącymi pipetami i zautomatyzowanymi systemami obsługi płynów.
- 96 dołków: 12 x 8, 384 dołki: 24 x 16
- Wysoka odporność chemiczna polipropylenu (np.: na DMSO, fenol, chloroform)
- Zgodnie z ANSI/SLAS format 1 i 4
- Alfanumeryczne kodowanie
- Płyty nadają się do zamrażania do -80 °C (PP) lub -20 °C (PS)
- Poprawiona orientacja dzięki ściętemu narożnikowi
- Możliwość układania w stosy
- Wolny od DNA, RNazy i DNAzy
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Kształt V |
|---|---|
| Kształt dołków: | Kątowy |
| Liczba dołków: | 384 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 701355 |
| Odporność na zimno do: | -80 °C |
| Pojemność nominalna: | 0.3 ml |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41122102 |
| Wolne od RNaz/Dnaz: | Tak |
| Wysokość: | 30.2 mm |