Płytki do chromatografii cienkowarstwowej
Treść:
50
Numer produktu:
7079169
Informacje dot. produktu "Płytki do chromatografii cienkowarstwowej"
Sztywne, standardowe płytki do TLC z różnymi sorbentami i podłożem, o wymiarach podanych poniżej.
*Ze wskaźnikiem fluoryzującym przy 254 nm.
*Ze wskaźnikiem fluoryzującym przy 254 nm.
| Długość: | 80 mm |
|---|---|
| Grubość powłoki: | 200 µm |
| Materiał: | polyester |
| Numer artykułu producenta: | 802021 |
| Szerokość: | 40 mm |
| Typ: | POLYGRAM﹤sup﹥®﹤/sup﹥ ﹤br/﹥Polyesterfolien |
| UNSPSC: | 41115725 |
| Wymiary (szer. x dł.): | 40 x 80 mm |