Płytki diagnostyczne, porcelanowe
Treść:
1
Numer produktu:
6901028
Informacje dot. produktu "Płytki diagnostyczne, porcelanowe"
Glazurowana porcelana. Prostokątne, białe. Ilość dołków podana w tabeli poniżej.
| Głębokość: | 127 mm |
|---|---|
| Liczba dołków / komór: | 12 |
| Materiał: | Porcelana |
| Numer artykułu producenta: | 61 B/3 |
| Szerokość: | 97 mm |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wysokość: | 12 mm |
| Ø wnęk / komór: | 25 mm |