Płytki TLC, gotowe do użycia, pokryte celuloząMN 300
Treść:
50
Numer produktu:
4004804
Informacje dot. produktu "Płytki TLC, gotowe do użycia, pokryte celuloząMN 300"
Podstawowym obszarem zastosowania jest chromatografia podziałowa substancji polarnych, takich jak aminokwasy, kwasy karboksylowe lub węglowodany. Płytki TLC są dostępne jako płytki szklane, płytki poliestrowe POLYGRAM® i płytki aluminiowe ALUGRAM®.
- Długość włókna (95 %) 2-20 µm
- Średni stopień polimeryzacji 400-500
- Powierzchnia właściwa zgodnie z Blaine 15000 cm2/g
- ≤20 ppm Fe, 6 ppm Cu, 7 ppm P
- Ekstrakt dichlorometanu ≤0,25 %
- Pozostałości po prażeniu w temperaturze 850 °C ≤1500 ppm
- Dostępny z lub bez wskaźnika fluorescencyjnego (UV 254)
| Długość: | 200 mm |
|---|---|
| Grubość powłoki: | 100 µm |
| Materiał: | polyester |
| Numer artykułu producenta: | 801022 |
| Szerokość: | 50 mm |
| Typ: | POLYGRAM﹤sup﹥®﹤/sup﹥CEL 300 UV﹤sub﹥254﹤/sub﹥ |
| UNSPSC: | 41115725 |
| Wymiary (szer. x dł.): | 50 x 200 mm |