Płyta grzewcza z funkcją mieszania SuperNuova™+
Treść:
1
Numer produktu:
4681255
Informacje dot. produktu "Płyta grzewcza z funkcją mieszania SuperNuova™+"
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 438 mm |
| Głębokość przestrzeni roboczej: | 267 mm |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. prędkość: | 1500 1/min |
| Maks. temperatura ogrzewania: | 400 °C |
| Maks. wydajność mieszania: | 6 l |
| Numer artykułu producenta: | SP88850195 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Ceramika |
| Powierzcnia robocza (szer. x gł.): | 267 x 267 mm |
| Prędkość: | 50 ... 1,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 50 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 288 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 267 mm |
| Temperatura ogrzewania: | RT ... 400 °C |
| Typ: | SuperNuova™+ |
| Typ wtyczki: | UE/UK/AUS |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 288 x 438 x 105 mm |
| Wysokość: | 105 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Tak |
| Z timerem: | Nie |