Płyta grzewcza Cimarec™+
Treść:
1
Numer produktu:
4681250
Informacje dot. produktu "Płyta grzewcza Cimarec™+"
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Działanie: | Pokrętło |
| Głębokość: | 259 mm |
| Głębokość powierzchni grzewczej: | 108 mm |
| Liczba płyt grzewczych: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 540 °C |
| Materiał płyty grzewczej: | Ceramika |
| Numer artykułu producenta: | HP88854105 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 130 mm |
| Szerokość powierzchni grzewczej: | 108 mm |
| Typ: | Cimarec™+ |
| Typ wtyczki: | UE/UK/AUS |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| UNSPSC: | 41102406 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 130 x 259 x 98 mm |
| Wymiary powierzchni grzewczej (szer. x głęb.): | 108 x 108 mm |
| Wysokość: | 98 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |