Płyta grzejna SuperNuova™+
Treść:
1
Numer produktu:
4681249
Informacje dot. produktu "Płyta grzejna SuperNuova™+"
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Działanie: | Pokrętło |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 438 mm |
| Głębokość powierzchni grzewczej: | 267 mm |
| Liczba płyt grzewczych: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 400 °C |
| Materiał płyty grzewczej: | Ceramika |
| Numer artykułu producenta: | HP88850195 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 288 mm |
| Szerokość powierzchni grzewczej: | 267 mm |
| Typ: | SuperNuova™+ |
| Typ wtyczki: | UE/UK/AUS |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| UNSPSC: | 41102406 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 288 x 438 x 105 mm |
| Wymiary powierzchni grzewczej (szer. x głęb.): | 267 x 267 mm |
| Wysokość: | 105 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |