Płyny termostatujące SilOil
Treść:
1
Numer produktu:
6306078
Informacje dot. produktu "Płyny termostatujące SilOil"
Płyny termostatujące firmy Huber posiadają najlepszą możliwą charakterystykę termodynamiczną i środowiskową. Umożliwiają wiarygodną pracę. Spełniają wymogi bezpieczeństwa.
Płyny termostatujące firmy Huber posiadają najlepszą możliwą charakterystykę termodynamiczną i środowiskową. Umożliwiają wiarygodną pracę. Spełniają wymogi bezpieczeństwa.
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| SDB | Link |
| Maks. Temperatura: | 235 °C |
|---|---|
| Medium: | Olej silikonowy |
| Numer artykułu producenta: | 6161 |
| Pojemność: | 5 l |
| Temperatura: | -20 ... 235 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Typ: | M20.195/235.20 |
| UNSPSC: | 41-10-37-15 |