Płyny termostatujące MinOil
Treść:
1
Numer produktu:
6201643
Informacje dot. produktu "Płyny termostatujące MinOil"
Płyny termostatujące firmy Huber posiadają najlepszą możliwą charakterystykę termodynamiczną i środowiskową. Umożliwiają wiarygodną pracę. Spełniają wymogi bezpieczeństwa.
Płyny termostatujące firmy Huber posiadają najlepszą możliwą charakterystykę termodynamiczną i środowiskową. Umożliwiają wiarygodną pracę. Spełniają wymogi bezpieczeństwa.
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | |
| Słowo sygnałowe | Gefahr |
| H-Satz | H304 |
| P-Satz | P101, P102, P103, P301+P310+P331, P405, P501 |
| SDB | Link |
| GHS: | GHS08 |
|---|---|
| Maks. Temperatura: | 190 °C |
| Medium: | Olej mineralny |
| Numer artykułu producenta: | 6155 |
| Pojemność: | 5 l |
| Temperatura: | 20 ... 190 °C |
| Temperatura min.: | 20 °C |
| Typ: | P20.190.40 |
| UNSPSC: | 41-10-37-15 |