Płyny eksploatacyjne dla Termostaty wysokotemperaturowe Forte HT
Treść:
1
Numer produktu:
6100536
Informacje dot. produktu "Płyny eksploatacyjne dla Termostaty wysokotemperaturowe Forte HT"
Testowane przez długi czas pod kątem bezpiecznego i niezawodnego działania.
Testowane przez długi czas pod kątem bezpiecznego i niezawodnego działania.
- Niska toksyczność
- Niska lepkość
- Wysoka stabilność
- Prawie bezzapachowe
- Dobre przewodnictwo cieplne
- Niska podatność na korozję
- Szerokie zakresy temperatur
- Niska toksyczność
- Niska lepkość
- Wysoka stabilność
- Prawie bezzapachowe
- Dobre przewodnictwo cieplne
- Niska podatność na korozję
- Szerokie zakresy temperatur
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | |
| Słowo sygnałowe | Gefahr |
| H-Satz | H304, H413 |
| P-Satz | P101, P102, P103, P273, P301+P310, P331, P405, P501 |
| SDB | Link |
| GHS: | GHS08 |
|---|---|
| Maks. Temperatura: | 350 °C |
| Numer artykułu producenta: | 8940111 |
| Pojemność: | 5 l |
| Temperatura: | 50 ... 350 °C |
| Temperatura min.: | 50 °C |
| Typ: | Thermal H350 |
| UNSPSC: | 41-10-37-15 |