: Platform scale SFE 60K-2LNM 60 kg / 20 g, calibratable weighing plate 500x400 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4660457
Informacje dot. produktu ": Platform scale SFE 60K-2LNM 60 kg / 20 g, calibratable weighing plate 500x400 mm"
| Baterii/akumulatora: | 7.2 V, NiMH |
|---|---|
| Ciężar: | 12 kg |
| Czytelność: | 0.02 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 400 mm |
| Głębokość szalki: | 400 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Liniowość: | ±0.02 kg |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 7.2 V |
| Maks. obciążenie: | 60 kg |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Materiał płyty ważącej: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Numer artykułu producenta: | SFE 60K-2LNM |
| Powtarzalność: | 0.02 kg |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe/akumulator |
| System elektrochemiczny: | NiMH |
| Szalka (szer. x gł.): | 500 x 400 mm |
| Szerokość: | 500 mm |
| Szerokość szalki: | 500 mm |
| Typ: | SFE 60K-2LNM |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH/US/AUS |
| UNSPSC: | 41111509 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 500 x 400 x 127 mm |
| Wysokość: | 127 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V·AC, 50 Hz |
| Zweryfikowana kalibracja: | weryfikowalny |