Platform scales IXC, IoT-Line | Type: IXC 100K-2LM
Treść:
1
Numer produktu:
4711819
Informacje dot. produktu "Platform scales IXC, IoT-Line | Type: IXC 100K-2LM"
| Ciężar: | 18 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 0.02/0.05 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 500 mm |
| Głębokość szalki: | 500 mm |
| Liniowość: | ±0,02/0,05 kg |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. obciążenie: | 60/150 kg |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Materiał płyty ważącej: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Numer artykułu producenta: | IXC 100K-2LM |
| Powtarzalność: | 0.02/0.05 kg |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szalka (szer. x gł.): | 650 x 500 mm |
| Szerokość: | 650 mm |
| Szerokość szalki: | 650 mm |
| Typ: | IXC 100K-2LM |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41111509 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 650 x 500 x 139 mm |
| Wysokość: | 139 mm |
| Zasilanie: | 110 ... 240 V |
| Zweryfikowana kalibracja: | weryfikowalny |