Platform scales IFC, IoT-Line
Treść:
1
Numer produktu:
4709011
Informacje dot. produktu "Platform scales IFC, IoT-Line"
| Ciężar: | 8 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 0,5 g |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 300 mm |
| Głębokość szalki: | 300 mm |
| Liniowość: | ±1,5 g |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. obciążenie: | 15 kg |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Materiał płyty ważącej: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | IFC 10K-4L |
| Powtarzalność: | 0,5 g |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szalka (szer. x gł.): | 400 x 300 mm |
| Szerokość: | 400 mm |
| Szerokość szalki: | 400 mm |
| Typ: | IFC 10K-4L |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH/US |
| UNSPSC: | 41111509 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 400 x 300 x 117 mm |
| Wysokość: | 117 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zweryfikowana kalibracja: | nieweryfikowalny |