: Platform Scale EOC 100K-2 60/50 kg / 20/50 g, Dual Range, weighing plate 300x300mm
Treść:
1
Numer produktu:
4660150
Informacje dot. produktu ": Platform Scale EOC 100K-2 60/50 kg / 20/50 g, Dual Range, weighing plate 300x300mm"
| Ciężar: | 6 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 0.02/0.05 kg |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 300 mm |
| Głębokość szalki: | 300 mm |
| Liniowość: | ±0.06/0.15 kg |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. obciążenie: | 60/150 kg |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Materiał płyty ważącej: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | EOC 100K-2 |
| Powtarzalność: | 0.02/0.05 kg |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szalka (szer. x gł.): | 300 x 300 mm |
| Szerokość: | 300 mm |
| Szerokość szalki: | 300 mm |
| Typ: | EOC 100K-2 |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH |
| UNSPSC: | 41111509 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 300 x 300 x 110 mm |
| Wysokość: | 110 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |