: Platform balance SFB 100K-2LM 150 kg / 50 g, calibratable, weighing plate 500x400 mm
Treść:
1
Numer produktu:
7940109
Informacje dot. produktu ": Platform balance SFB 100K-2LM 150 kg / 50 g, calibratable, weighing plate 500x400 mm"
| Baterii/akumulatora: | 6 V, Pb |
|---|---|
| Ciężar: | 14 kg |
| Czytelność: | 0.05 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 400 mm |
| Głębokość szalki: | 400 mm |
| Liniowość: | ±0.05 kg |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 6 V |
| Maks. obciążenie: | 150 kg |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Materiał płyty ważącej: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Numer artykułu producenta: | SFB 100K-2LM |
| Powtarzalność: | 0.05 kg |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe/akumulator |
| System elektrochemiczny: | Pb |
| Szalka (szer. x gł.): | 500 x 400 mm |
| Szerokość: | 500 mm |
| Szerokość szalki: | 500 mm |
| Typ: | SFB 100K-2LM |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US |
| UNSPSC: | 41111509 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 500 x 400 x 120 mm |
| Wysokość: | 120 mm |
| Zasilanie: | 110 ... 230 V·AC |
| Zweryfikowana kalibracja: | weryfikowalny |