: Platform balance EOB 150K50L 150 kg / 50 g weighing plate 550 x 550 x 75 mm
Treść:
1
Numer produktu:
7629118
Informacje dot. produktu ": Platform balance EOB 150K50L 150 kg / 50 g weighing plate 550 x 550 x 75 mm"
| Ciężar: | 13 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 0.05 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 550 mm |
| Głębokość szalki: | 550 mm |
| Liniowość: | ±0.1 kg |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. obciążenie: | 150 kg |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Materiał płyty ważącej: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | EOB 150K50L |
| Powtarzalność: | 0.05 kg |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szalka (szer. x gł.): | 550 x 550 mm |
| Szerokość: | 550 mm |
| Szerokość szalki: | 550 mm |
| Typ: | EOB 150K50L |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH/US |
| UNSPSC: | 41111509 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 550 x 550 x 58 mm |
| Wysokość: | 58 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |