Płaszcz termiczny
Treść:
1
Numer produktu:
6312368
Informacje dot. produktu "Płaszcz termiczny"
- wytrzymałość temperatorowa do 1000 °C
- stworzony z trzywarstowej (preox-aramid-aluminium) powłoki wysokopróżniowej do ok 260 g/m²
- miękka tekstura
- odporny na wysoką temperaturę zaczep na rzep i stojący kołnierz
- izolowany wciskany guzik
- długość ok. 1200 mm
- DIN EN ISO 11612
Ine rozmiary dostępne za zamówienie
| Długość: | 120 cm |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Tkanina aramidowa |
| Numer artykułu producenta: | 0102160 |
| Promieniowanie cieplne do: | 1000 °C |
| Rozmiar odzieży: | 56 |
| UNSPSC: | 46181518 |
| Waga materiału: | 260 g/m² |
| Wzorzec: | EN ISO 11612:2015 |