Planetarny młyn kulowy BM40
Treść:
1
Numer produktu:
4669543
Informacje dot. produktu "Planetarny młyn kulowy BM40"
Do szybkiego mielenia miękkich, twardych, kruchych i włóknistych materiałów, aż do uzyskania końcowego stopnia rozdrobnienia poniżej 1 µm w laboratoriach i zakładach produkcyjnych. Nadaje się również do rozdrabniania koloidów. Odpowiedni do stosowania w geologii, mineralogii, metalurgii, ceramice, badaniach materiałowych, stopów mechanicznych, farmacji, chemii, biologii i przygotowaniu analiz.
Miski i kule mielące nie wchodzą w zakres dostawy i muszą być zamawiane oddzielnie.
- Platforma mieląca z 4 stanowiskami dla maks. 8 misek mielących
- Nadaje się do pracy ciągłej
- Czas mielenia regulowany cyfrowo w zakresie od 0 do 999 minut
- Zmienna prędkość obrotowa od 30 do 400 min-1
- Do mielenia na sucho i na mokro
- Programowalne parametry mielenia
- Automatyczne odwrócenie kierunku obrotu w celu uniknięcia aglomeracji
- Wentylowana komora mielenia do chłodzenia bębna mielącego
- Sterowanie za pomocą 7-calowego wyświetlacza LCD z obsługą za pomocą jednego przycisku
- Blokada bezpieczeństwa
- Miski do mielenia wykonane z różnych materiałów i o różnej pojemności dostępne jako wyposażenie dodatkowe
Miski i kule mielące nie wchodzą w zakres dostawy i muszą być zamawiane oddzielnie.
| Ciężar: | 170 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 768 mm |
| Liczba pozycji mielenia: | 4 |
| Maks. Końcowe rozdrobnienie: | 1 µm |
| Maks. Napięcie: | 220 V |
| Maks. Wielkość cząsteczek przepływu: | 10 mm |
| Maks. prędkość: | 400 1/min |
| Moc znamionowa: | 1500 W |
| Numer artykułu producenta: | 24.886.0001 |
| Prędkość: | 30 ... 400 1/min |
| Prędkość minimalna: | 30 1/min |
| Rodzaj mielenia: | Suchy/mokry |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 645 mm |
| Typ: | BM40 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wielkość ziarna przepływu: | 10 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 645 x 768 x 621 mm |
| Wysokość: | 621 mm |
| Zasilanie: | 220 V, 50 Hz |
| Z timerem: | Tak |