Pirometry testo 826-T2
Treść:
1
Numer produktu:
6258917
Informacje dot. produktu "Pirometry testo 826-T2"
Pirometr testo 826-T2 przeznaczony jest do pomiaru temperatury różnych produktów i towarów w zaledwie kilka sekund, nie uszkadzając ich przy tym. W zakres dostawy wchodzi TopSafe.
| Accuracy infra-red Number: | 1.5 °C |
|---|---|
| Baterii/akumulatora: | 2 x AAA |
| Ciężar: | 80 g |
| Dokładność podczerwieni: | ±1.5 °C (-20 ... 100 °C) |
| Głębokość: | 34 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 300 °C |
| Max. temp. infra-red accuracy Number: | 100 °C |
| Min. temp. infra-red accuracy Number: | -20 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | 05638282 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość podczerwieni: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 19 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -50 ... 300 °C |
| Typ: | testo 826-T2 |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 19 x 34 x 148 mm |
| Wysokość: | 148 mm |